Akademia Jedi

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2008-12-13 17:51:41

Karollo13

Adept

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 3
Punktów :   

Podanie by Karollo13

Imię: Karol
Wiek: 13

Część Pierwsza

1. Staż w Jedi Knight : Jedi Academy: o.k. 2 tygodnie
2. Zakony/klany/organizacje, w których byłeś/byłaś: brak
3. Szczególne osiągnięcia, w Jedi Knight : Jedi Academy: Brak, ponieważ jestem słaby
4. Twoja krótka historia gry w jk3: Grałem tylko w trybie 1 gracza
5. Dlaczego nasza akademia: Bo chcę się nauczyć walczyć i panuje tu miła atmosfera
6. Nr gadu-gadu lub xfire: gg:9103026

Część Druga

1. Imię twojej postaci: Evan Virok
2. Wiek twojej postaci: 17 lat
3. Rasa twojej postaci: Człowiek
4. Miejsce urodzenia twojej postaci: Coruscant
5. Opis zewnętrzny: Młody chłopak, o brązowych włosach, ubrany w ciemną szatę
6. Historia:

   Evan urodził się na Coruscant w bogatej rodzinie. W wieku 6 lat stracił ojca i matkę w wyniku strzelaniny i zamieszkał u wujka, Jacena. Gdy miał 10 lat, na dom jego wujka napadli zabójcy. Wyrżnęli wszystkich, natomiast młody Evan zdołał uciec.
   Przez pewien czas włóczył się samotnie. Miał przy sobie tylko kilka kredytów w torbie. Czuł się obserwowany.
   Po kilku godzinach samotnej wędrówki Evana zaatakował jakiś zakapturzony człowiek. Wyrwał mu torbę z całym jego dobytkiem i zaczął uciekać. Evan natychmiast za nim ruszył. Nieznajomy kilkakrotnie wbiegał w zaułki; próbował zgubić Evana. Następnie wbiegli na prostą, długą ulicę. Evan powoli doganiał ową zakapturzoną postać. Człowiek ten śmiał się głośno. Evan machnął ręką i... torba trafiła do jego rąk, a postać zaczęła uciekać jeszcze szybciej, krzycząc: "Dziwak!". Nie mniej zdziwiony był sam Evan. Był zmęczony pościgiem. Poszukał odludnego miejsca i tuląc torbę usnął.
   Evan obudził się. Przez dłuższą chwilę nie wiedział, gdzie jest, i dlaczego śpi na ulicy. Obrócił się i zobaczył jakiegoś nieznajomego siedzącego obok niego.
- Długo spałeś - rozpoczął rozmowę nieznajomy.
- Kim... kim jesteś? - spytał Evan. Wciąż bolały go nogi po wczorajszym pościgu.
- To akurat nie jest w tej chwili ważne. Śledziłem Cię wczorajszej nocy.
Evan pomyślał, że musiał go śledzić od samego domu, więc jest albo łowcą nagród, albo zabójcą.
- I co z tego? - odparł Evan, chcąc pominąć sytuację z odebraniem torby.
- Bardzo dużo. - nieznajomy spokojnie siedział odparty o mur, patrząc w niebo. - Widziałem tą akcję z torbą. Masz Moc w sobie. Dlatego przez Ciebie nie przespałem nocy.
- Jak to mam w sobie Moc? - Evan słyszał o Jedi i o Mocy, ale chciał dowiedzieć się więcej.
- Tego dowiesz się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu. - Nieznajomy dalej nie patrzył na Evana. - Nie spałem, bo mógłbyś mi uciec. - Te słowa wzbudziły podejrzenia Evana. - Ponieważ muszę Cię zapytać, czy chciałbyś pojechać ze mną do Akademii Jedi.
Evan otrzymał cios prosto w mózg. Minęły ledwie 24 godziny od zamachu na dom, a dostał tak dużo nowych informacji, że rozbolała go głowa. Najpierw stracił ostanią cząstkę rodziny w ciągu kilku minut, potem włóczył się po Coruscant, następnie prawdopodobnie nieświadomie użył Mocy by przywołać torbę, a teraz nieznajomy koleś proponuje mu dostanie się do Akademii Jedi.
- Ja... ależ oczywiście. - Evan ledwo mówił.
- Świetnie. To ułatwia mi pracę. Nazywam się Tol Sey. - Nieznajomy pierwszy raz spojrzał na Evana. - A teraz choć do jakiegoś baru, kupię ci coś do jedzenia i wyruszymy w podróż.
   Evan, trochę przymulony, poszedł za Tol Seyem w kierunku jednej z większych ulic Coruscant. Razem zjedli śniadanie, a następnie poszli razem w kierunku statku.

Ciąg dalszy może nastąpić, napisałem dość mało bo nie jestem pisarzem ;]

Ostatnio edytowany przez Karollo13 (2008-12-13 17:52:16)

Offline

 

#2 2008-12-14 09:23:29

Shur-Amul

Rycerz Jedi

Zarejestrowany: 2008-12-05
Posty: 16
Punktów :   

Re: Podanie by Karollo13

Jak dla mnie fabuła ok.Popraw parę błędów bo nie które są śmieszne :P (np:Akademii Jedi).Tak

Offline

 

#3 2008-12-14 13:12:27

Mathe Drann

Padawan

10383011
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 16
Punktów :   

Re: Podanie by Karollo13

Nom nawet fajne jestem na TAK

Offline

 

#4 2008-12-14 14:50:14

MSS

Padawan

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie by Karollo13

Nie jestem obiektywny ale TAK

Offline

 

#5 2008-12-20 07:20:48

Ishunt

Mistrz Jedi

Zarejestrowany: 2008-12-03
Posty: 27
Punktów :   

Re: Podanie by Karollo13

Przyjęty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.superbohatery.pun.pl www.gamebox.pun.pl www.raymanfangame.pun.pl www.juhichawla.pun.pl www.mzklan.pun.pl