Akademia Jedi

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2008-12-06 19:18:33

MSS

Padawan

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 3
Punktów :   

Podanie By MSS

Imię: Maciej
Wiek: 13 lat

Część Pierwsza

1. Staż w Jedi Knight : Jedi Academy: 3 tygodnie ,miesiąc
2. Zakony/klany/organizacje, w których byłeś/byłaś: Brak
3.Szczególne osiągnięcia, w Jedi Knight : Jedi Academy: Pokonanie 2 członków akademi na Yavin IV na raz...
4. Twoja krótka historia gry w jk3: Kolega grał w jk3 ,spodobało mi się i wszystko...
5. Dlaczego nasza akademia??: Mam zamiar nauczyć się grać w OJP gdyż nawet boty mnie pokonują...
6.Nr gadu-gadu lub xfire:
E-mail - maciejswies@wp.pl
xfire - mss1234swbf2
GG - 4492424

Część Druga

1. Imię twojej postaci: MSS (Nazwisko powiem póżniej... Mam zamiar odgrywać tajemniczą postać...)
2. Wiek twojej postaci: 20 lat
3. Rasa twojej postaci: Człowiek
4. Miejsce urodzenia twojej postaci: Coruscant
5. Opis zewnętrzny: Człowiek o jasnej cerze i czarnych włosach. Ubrany w czarny strój jedi.
6. Historia:

Urodziłem się na Coruscant w wpływowej rodzinie szlacheckiej. Kiedy miałem 13 lat prawie całą moją rodzinę zabili zabójcy gdyż mój ojciec złożył skargę na pewnego wysokiego urzędnika.(14) Wraz z służbą i 2 członkami mojej rodziny ocalałymi z masakry zamkneliśmy się w bibliotece.
-I co teraz???-Zapytała się moja siostra Sylvar.
-Spokojnie wytrzymamy jeszcze długo -Odpowiedział dziadek- A narzekaliście jak mówiłem żeby zrobić lodówkę w bibliotece...
-Bo nie spodziewaliśmy się ataku -Odpowiedziałem-Mamy liczną służbę niech oni pilnują bramy a ja sobie coś poczytam...
-Będziesz czytał w takiej chwili!!!??? -Głośno spytała się mnie siostra-Możemy zaraz zginąć!!!
-A co mam robić? Biegać i płakać? Nie słuchałaś dziadka? Powiedział że utrzymamy się tu a nawet jakby wyważyli bramę to służba zabije każdego kto tu wejdzie...
-Nie kłóćcie się!!! -Krzyknął dziadek- Ma ktoś odbiornik HoloNetu?
-Ja mam - Powiedział Dorin ,nasz lokaj.
-Daj-Po chwili- OK nadałem sygnał o pomoc do jedi.
-Co to za dźwięk??? - Zapytała się Sylvar
-Chyba palnik fuzyjny - Odpowiedziałem - Przepalają bramę!!!
Po chwili kawałek bramy odpadł
-Strzelać! - Wydałem komendę
4 osoby padły na podłogę... Ale to nie był największy problem gdyż to co wziąłem za palnik okazało się mieczem świetlnym. Służba strzelała ale sith wszystko odbijał rzucił się ku mnie chciałem zasłonić się ręką i stało się coś dziwnego: Sith odleciał! Nie tracąc czasu podbiegłem do niego i strzeliłem. W tym samym czasie dało się słychać syreny.
-To republikanie - krzyknąłem i zemdlałęm...


                                                          Tydzień później

-Co się stało?
-Zemdlałeś ale już jest wszystko dobrze. - Odpowiedział nieznany głos - Twoja siostra opowiedziałą mi co się stało. Masz w sobie Moc.Jeśli chcesz mogę zabrać cię do akademi jedi tam nauczysz się z niej korzystać.
-Dziękuje kiedy mamy tam lecieć?
-Za tydzień...
-To mamy dużo czasu - rzekłem - Już się czuje dobrze mogę pochodzić po mieście?
-Dobrze
Poszedłem na arenę walk i zobaczyłem jak pewien chłopiec pokonuje wszystkich przeciwników za pomocą wibroostrza... Gdzy skończył i poszedł żeby odebrać nagrodę zastąpiłem mu drogę.
-Jak się nazywasz?-Spytałem
-Mathe... Mathe Drann
-Jakim cudem ich pokonałeś? Zasłużyłeś na tą nagrodę a odemnie masz jeszcze to.-Powiedziałem dając mu torbę z sumą 5000 kredytów-W sumie jest tego niewiele ale na wibroostrze ,zbroje i blaster nie wspominając o jedzeniu wystarczającym na 5 miesięcy będzie dość.
-Dziękuje ale teraz musze iść do domu na kolację.
-Idź
I tak poznałem się z świetnym szermierzem.

                                                         W dniu wylotu.

-Pa dziadku ,narazie Sylvar
-Żegnaj!!!
                                                        Dziennik Pokładowy

                                                         wpis pierwszy:
Dzisiaj nasz statek wszedł w nadprzestrzeń to był mój pierwszy raz lotu tak dalekiego. 
       


                                                    Dziennik Pokładowy

                                                      wpis drugi:

Dotarliśmy szczęśliwie do akademi. Poznałem się tam z kilkoma ciekawymi osobami między innymi zobaczyłem Mathe'a
-O witaj- Przywitałem go -Co ty tutaj robisz?
-Oooo miło cie widzieć
cdn jak/jeśli nas przyjmiecie do akademi   

Wszystkie informacje wysyłać na GG gdyż nie mogę się zalogować na forum.

Ostatnio edytowany przez MSS (2008-12-06 21:09:03)

Offline

 

#2 2008-12-06 21:31:52

Ishunt

Mistrz Jedi

Zarejestrowany: 2008-12-03
Posty: 27
Punktów :   

Re: Podanie By MSS

PRZYJĘTY

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.braveheart.pun.pl www.raymanfangame.pun.pl www.mzklan.pun.pl www.gamebox.pun.pl www.juhichawla.pun.pl